Star Rating (5)

349,00 TL

Minui Portatif Mama Sandalyesi Yükseltici İskemle

Üretici Minui

Ürün Nr.: MN-YI01

 

Sevkiyat süresi 3 iş günü

Mama sandalyesi renkleri

 
 
 
 
 

Ürün bilgileri "Minui Portatif Mama Sandalyesi Yükseltici İskemle"

Minui Portatif Mama Sandalyeleri İçin Yükseltici İskemle

Hem çocuklar hem de büyükler için çok davetkâr ve konforlu bir iskemle... Eşsiz ve esnek bir çözüm sunulan bu üründe İskandinav dizaynı fonksiyonellik, güvenlik ve estetik üzerine yoğunlaşmıştır. HandySitt iskemle herhangi bir sandalyeden daha fazla yer işgal etmez. Bu sayede yemek masası etrafında gerektiğinde ekstra bir sandalye olarak kullanım için de idealdir.

Bu iskemle güvenli bir tabure ya da mutfakta ya da diğer odalarda üst raflardan birşey almak istediğinizde kullanabileceğiniz küçük bir merdiven olarak da kullanılabilmektedir. Sağlam basamakları yetişkinleri de kolayca taşıyabilmektedir.

Ayrıca satılan minui HandySitt taşınabilen mama sandalyesi bu iskemleye vida ya da başka bir malzeme kullanmaya gerek kalmadan kolayca birleştirilebilir. Taşınabilen koltuğun ön ayağı HandySitt iskemlenin üzerindeki bölmelere yerleştirilir, güçlü ve gizli magnetik sistem otomatik olarak iskemle ve koltuğun güvenli bir şekilde birleşmesini sağlamaktadır. Taşınabilen koltuğu iskemleden ayırmak için özel bir çevir ve çek hareketi gerekmektedir. Ayarlanabilen basamak çocuk için iyi bir ayak desteğidir ki çabuk ve kolayca ayarlanabilir, herhangi bir alet kullanmak gerekmez.

İskandinav tarzındaki bu fonksiyonel iskemle el yapımı kalitesinde Avrupa’ da üretilmektedir. Malzemesi %100 FSC ( Orman Yönetim Konseyi) sertifikalı sert kayın ağacıdır ve Avrupa’ da üretilmektedir. minui iskemlenin doğal kayın, antik (kahverengi) ve siyah renk seçenekleri mevcuttur.
minui HandySitt iskemle, mama sandalyeleri için en güncel Avrupa güvenlik sertifikası olan EN-14988:2006 ile uyumluluk için test edilmiştir.

 
 

Yönlendirici linkler "Minui Portatif Mama Sandalyesi Yükseltici İskemle"

Başka ürünler Minui
 

Bu ürün için müşteri değerlendirmeleri: "Minui Portatif Mama Sandalyesi Yükseltici İskemle"

Ortalama müşteri değerlendirmesi:
Star Rating
(5 müşteri değerlendirmesinden oluşan)
 
 
  adanalı 2014-11-17 13:26:41

olumlu

güzel dizayn edilmiş ama gereksiz gibi duruyor almakta kararsız kaldım en son aldım yararlı bişey benim için olumlu

 
  SErhat ÜNVER 2014-06-30 14:49:57

Tam benlik

Bağaja rahatlıkla sığıyor piknik, akraba ziyareti vs bayagı işime yarıyor tam benlikmiş bu.

 
  amine 2014-06-05 12:15:42

kesinlikle mükemmel

kesinlikle mükemmel bir ürün, 3 yıldır kullanıyorum ve çok işime yarıyor bu kadar mantıklı bir yatırım yaptıgımı başta anlamamıştım fakat portatif ve çok sağlam tavsiye ederim..

 
  birgül 2014-04-17 10:10:35

her yerde yanımızda

o plastik mama sandalyelerinden de restoranlarda kirli bezlerle üzerinden geçilen bebek mama sandalyelerinden de hoşlanmıyorum. bizim mama sandalyemiz özel çantası ile birlikte her an yanımızda.

 
  Türkan 2014-03-10 10:25:11

çok pratik

istediğimiz her yerde çocuğumuzla aynı masada yemek yiyebiliyoruz.tavsiye ediyorum.

 
 
Değerlendirmeler kontrol sonrası aktive edilecek.

Ürünü değerlendirin

 
 
 
 
 
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 
 
 
 

En son görüntülenen ürünler