İletişim:

Showroom adresimiz

Mumhane cad.
Hoca Tahsin sk.

No: 21 Polat İş Hanı
K:3
D: 14

34425 Tophane
Beyoğlu / İstanbul

Tel:
+90 (0) 212 249 69 77

E-Mail:
info@bebekesya.com

 

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular
Burada birçok sorunuzun yanıtını bulabilirsiniz.

Ürünleriniz nereden geliyor?
Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika’da hem üretim aşamasında hem de servis kalitesinde güvenilir olarak kabul gören ve amazon.com üzerinden kullanıcılar tarafından yüksek puan alan markalar arasından seçilmektedir.

Siparişimi nasıl ödeyebilirim? Kredi kartı bilgilerimi vermek güvenli mi?
Bebekeşya.com sitesi, internet üzerinde en güvenilir online ödeme çözümleri birini kullanır. Herhangi bir kişisel kredi kartı bilgilerini girmeden önce, ödeme ekranındayken güvenlik  sunucularına transfer edilir. Ödemelerinizde Visa kartınızı kullanabilir ya da ödeme ekranında iletilen bankamıza sipariş toplamını havale edebilirsiniz.

Ürünlerimi iade etmek istersem ne yapmalıyım?
Satın alma kararınızdan sonra fikrinizi değiştirirseniz satın alma tarihinden itibaren 7 günü geçmemek ve ürünlerin kesinlikle açılmamış olması şartı ile ürünü, kargo bedeli size ait olmak üzere geri yollayabilirsiniz. Ürünün orijinal faturası ile elimize ulaşmasından sonra 5 iş günü içerisinde paranız hesabınıza iade edilecektir. 1 haftayı geçmiş olan siparişlerde Tüketici yasaları çerçevesinde hareket edilir.

Ürünleri KKTC ya da Türki Cumhuriyetlerine de yollayabiliyor musunuz?

Elbette.

Siparişimin teslimi ne kadar sürer?

Bunun için her ürüne özel teslimat süreleri sistemde belirtilmiştir. Ayrıca bulunduğunuz il ya da ülkeye göre de sipariş süresi değişecektir.

Benim sorumun yanıtı burada değilse?
Biz size hizmet için buradayız! Online iletişim formumuzu kullanarak ya da bize info@bebekesya.com adresine e-posta yollayarak sorularınızı iletebilirsiniz. Cevabınız 3 gün içerisinde verdiğiniz e-posta adresine ulaşacaktır.

 

İletişim Formu

 

En son görüntülenen ürünler