Theraline Medikal Bebek Yastığı

THERALINE bebek yastığı, uzun süreli sırtüstü yatmanın sonucunda bebeğinizin baş şeklinin deformasyona uğramasını önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Yeni doğanların kafatasının henüz sertleşmemiş olması dolayısıyla, yatış pozisyonu dolayısıyla baş şeklinin bozulması sık karşılaşılan bir durumdur. Anatomik tasarımı ve delikli, ileri teknolojik kumaşı sayesinde THERALİNE bebek yastığı, bebeğinizin başını efektif bir şekilde destekleyerek, ona hem sağlıklı hem de huzurlu bir uyku sağlamaktadır.

babykopfkissen_image 

THERALINE bebek yastığının ortasında oluşturulmuş anatomik oyuk sayesinde, bebeğin başında herhangi bir baskı meydana gelmemektedir. Bebeğiniz saatlerce sırtüstü yatarak uyusa veya oynasa bile, başında kesinlikle bir deformasyon oluşmamaktadır. Başında şekil bozukluğu başlamış olan bebeklerde kullanılması halinde bile, hızla düzelme sağlanmaktadır.

Hava geçişine izin veren, 3 farklı özellikte özel kumaşı sayesinde, bebeğin baş ve çevresinin ısısı korunmaktadır. Bebeğin kendi başına dönmeye başladığı ileriki dönemlerde bile, delikli yapısı, bebeğin her pozisyonda rahatlıkla nefes alabilmesine olanak sağlar. Bu özelliğiyle, boğulma riskini ortadan kaldıran THERALINE bebek yastığı, son derece güvenlidir.

 

THERALINE bebek yastığı;                            

• Bebeği ideal uyku pozisyonunda tutar.

• Bebek, başını rahatlıkla çevirebilir.

• Şekil bozukluklarının hızla düzelmesine yardımcı olur

• Rahat nefes alışına izin verir.

• Çok iyi ısı transferi sağlar.

• Hijyeniktir.  60 derecede yıkanabilir.

0-12 aylık bebekler için uygundur. Doğumdan itibaren kullanımı, doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

23cm x 21cm x 3cm ebatlarındadır ve Öko- Tex Standard 100 onaylıdır.

 
 

1 Yorumlar

  • tarık 24 Şubat 2014 10

    rahat uyku

    bebeğimizin kafası düzgün olsun diye annesi hep sağa sola döndürüyordu. boğulur diye de korkuyorduk. nihayet bu yastık hem bebeğimiz hem biz rahat bir uyku çektik.
     
 
 
 

Yorum yazın

Captcha
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 

Uygun ürünler

Theraline Medikal Bebek Yastığı

Theraline Medikal Bebek Yastığı- Düz kafa sendromunda önleyici

155,00 TL