Snoozebaby etiket dizaynlı ürünler

SNOOZEBABY ile bebeğinizin dünyası artık hem daha huzurlu, hem de eğlenceli ve rengarenk!

SNOOZEBABY, her bir dizaynı bebek dostu etiketlerle birleştirilmiş bir Hollanda markasıdır. Bebeğinize özel, son derece yumuşak % 100 pamuk ve kadife dokulu kumaştan üretilmiş olan bu etiketli ürünler, modaya uygun, zarif ve güzel görünüşlü olmanın yanı sıra, bebeğinizin motor becerilerini ve dokunma duyusunu geliştirir. SNOOZEBABY ile bebeğiniz her daim rahatı ve huzuru hissedecektir. Öyle ki, etiketlerin fonksiyonelliği üzerine yapılan araştırmalarda ebeveynlerin % 64’ünün sarılmak için olan oyuncakları, huzur verici ve sakinleştirici olarak gördüğünü göstermektedir.

Oyun minderi, alt değiştirme örtüsü, kundaklar, el kuklaları, uyku arkadaşı, emzik askısı, kitapçık ve oyun küpü gibi, bebeğinizin keyfine keyif katacak çeşitli ürün seçenekleri mevcuttur.

Çoğu ürün, kadife ve jarse gibi, bebeklerin kokusunu emen , temel malzemelerden yapılmıştır. Üstelik SNOOZEBABY size, ürünlere eklenen etiketlerin boyutunu, rengini ve malzemesini değiştirme seçeneğini de sunuyor. Ürünlerde saten, ipek, kadife ve hışırtılı malzemeler kullanılmaktadır.  Her şeyden önce, inanılmaz derecede yumuşaktırlar ve çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilirler.

Bebeğinizin güvenliği ve sağlığı için, malzemeler ve ürünler özenle test edilmektedir ve her biri CE sertifikalıdır.

 

 
 
 
 
 

Yorum yazın

Captcha
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 

Uygun ürünler

Snoozebaby Eğitici Oyuncaklar

snoozebaby eğitici oyuncaklar

 52,00 TL

Foto yok

0,00 TL

Foto yok

0,00 TL

Foto yok

0,00 TL

Foto yok

0,00 TL

Foto yok

0,00 TL