Salya önlüklerinin en şıkı: Skibz

Bebeğiniz için hem şık bir aksesuar, hem fonksiyonel bir salya önlüğü.

Çift katlı ve % 100 pamuktan yapılmış olan SKIBZ boyun bandanası, kumaşın emici özelliği sayesinde, salya önlüğü vazifesi görmektedir. Bunun dışında da çok fonksiyoneldir; bir yandan bebeğinizin boynunu sıcak tutarken, diğer yandan, kıyafetlerini tamamlayan, şık bir aksesuar özelliğindedir.

Ayarlanabilen çıt çıtla, boynun arkasından, kolayca tutturulur ve bebeğinizi rahatsız etmeden , tek elle bile çıkartılabilir. Capcanlı renk ve desen seçenekleriyle bu bandana, sadece bebeğiniz için değil, daha büyük çocuklarınız için de boyunlarını sıcak tutan hoş ve kullanışlı bir aksesuardır. Kısacası SKIBZ boyun bandanası, tüm aile için hem pratik hem de keyifli bir çözümdür.

Kaliteli, emici, % 100 pamuktan yapılmış kumaşı sayesinde bebeğinizin teni tahriş olmaz. Hijyeniktir, çamaşır makinesinde 60 derecede yıkanabilir.

 

 
 
 
 
 

Yorum yazın

Captcha
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 

Uygun ürünler

Skibz Bandana Tipi Önlük

Eğer bebeğinizin salyası akıyorsa skibz boyun bandanası sadece şık görünmekle kalmaz, işe de yarar! %100 emici pamuktan çift kat yapılan bu bandanalar salya önlüğü vazifesi görmektedir. Bunun dışında çok fonksiyoneldir; bir yandan bebeğinizin boğazını sıcak tutarken diğer yandan çok şık bir aksesuar özelliğindedir. Kullanımı çok pratiktir; ayarlanabilen çıtçıtla boynun arkasından kolayca tutturulur. Çıkartması da pratiktir. ‐ 2’si 1arada: Şık...

 35,00 TL

Foto yok

0,00 TL