Joolz Day bebek arabası

31458_joolz_babyville

JOOLZ DAY ile gezintilerinizde, bebeğiniz rahat ve huzurlu, siz keyifli olun. Kullanımı çok pratik, çok amaçlı ve son derece konforlu olan bu araba, miniğinizle açık havada geçirdiğiniz zamanları eşsiz kılar. Size farklı kullanım seçenekleri sunarak, bebeğinizin durumuna en uygun pozisyonu ayarlamanıza olanak verir. Öyle ki; JOOLZ DAY, bir portatif yatak, alışveriş sepeti ve yağmurdan koruma kılıfı ile birlikte gelir ve telaş etmenize gerek kalmadan, hemen seyehate hazır duruma gelir.

Yüksek oturma pozisyonundan dolayı bebek, anne veya babasıyla göz teması kurup, her an iletişim halinde olabilir, pusetin yönü değiştirildiğinde dünyayı keşfedebilir.

Yeni ve geliştirilmiş JOOLZ DAY dayanıklıdır, katlanması çok kolaydır (oturma yeri halen takılıyken bile katlanması mümkündür) ve dik durumda, yerinizi fazla işgal etmeden saklanabilir.

 

1312_23520_zbozidetail

Yenidoğan bir bebekten, 4 yaşındaki çocuğa kadar kullanılabilen bu puseti, maxi-cosi araba koltuğu ile de kullanabilirsiniz. JOOLZ DAY, aksesuarlarıyla tamamlandığında, hem şık hem tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, fonksiyonelliğiyle hayatınızı kolaylaştıran dört dörtlük bir bebek arabasıdır. Örneğin; JOOLZ DAY’de oturma yeri ve portbebe ile aynı renkte olan, kullanışlı alt değiştirme çantası, rahat bebek arabası tulumu ve büyük bir güneşlik de  mevcuttur.

JOOLZ DAY, özel, iki ayrı iskelet rengi seçeneği ile piyasada; huzur veren gümüş rengi ve hoş siyah. Birbirinden güzel, üç farklı kumaş renginden size en uygun olanı seçip, ona tamamen uyan aksesuarlarıyla birlikte JOOLZ DAY’in tadını çıkartın. İtme kolu ve emniyet kolu, yüksek kalite deri ile tamamlanmıştır. Portatif yatağın ve oturma yerinin astarı, üç ayrı rengi olan, dayanıklı, kaliteli malzemeden yapılmıştır; Gümüş, bej ve kot kumaş. JOOLZ DAY bebek arabası, tüm renk kombinasyonları nefes kesici ve şıktır.

Daha fazla bilgi için BURAYI tıklayın.

 

 

 
 
 
 
 

Yorum yazın

Captcha
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 

Uygun ürünler