Hamilelikte giysi dolabınızı değiştirmeyin. Kendi kıyafetlerinizi kullanın.

Hamilelikte kilo alımı

Nerede o eski hamileler? Artık annelerin incecik bedenlerinde, önde koca bir karınla taşınıyor bebekler. Dolayısıyla anneler, hamilelik öncesi ne giyiyorlarsa hamilelik esnasında da onu giymek istiyorlar.

Formunu koruyan bu anneler diyor ki: Hem formumu korumak için bunca çaba harcayayım hem de hamileyim diye tarzımımı mı değiştireyim yani?

Kesinlikle değiştirmeye gerek yok.

Almanya'dan ithal, ufacık ve mucizevi bir ürünle giysi dolabınızda ne varsa giymeye devam edin. Hem de doğum anına kadar.  

Wickelkinder Hamile Kemeri - Belly Belt

belybelt

Wickelkinder hamile kemeri, tüm dünyada sevilen favori bir üründür. Her set üç farklı ebatta düğmeli kemer, üç farklı ebatta tokalı kemer ve boşluğu kapatan 3 kumaş panel (beyaz, kot ve siyah) içerir.
Hamile kıyafeti için gerçek bir çözümdür. Bu hamile kemeri doğum sancısı çekene kadar kullanılabilir. Kullanım tercihleriniz, hamilelik sürecinize ve gardrobunuzda neler olduğuna bağlıdır. Streç ya da kısmen geniş elbiseler (genişleyen basen ve bacaklara uyum sağlaması için) hamile kemeriyle elde edeceğiniz giysiyi daha da kullanışlı kılar.

Çoğu hamilelerde kendi elbiselerini hamile elbisesine dönüştürmek için en az 3 ay geçmesi gerekir. İlerleyen aylarda eğer hamile kemeriniz rahatsız etmeye başlamışsa bir üst ebattaki kemeri kullanmanızı öneririz.

Kullanımı: Bedeninize en uygun olan hamile kemerini kumaşa geçirin. Kemeri pantalonunuza ya da eteğinize düğmeleyin. Hamile bluzünüz ya da ceketinizle kıyafetinizi tamamlayın.

Alışılmış kayan karın bantlarındaki gibi sürekli düzeltmeye, yukarı çekmeye ya da aşağı itmeye gerek kalmayacaktır. Bu kemerin çok yönlü kullanımı sayesinde hamilelik sonrasında da kullanılabilir. 

Ürün özellikleri:

• Her bedene uygun bu set kıyafetlerinizi hamile kıyafetine dönüştürür.

• Pantalon, etek ya da şortlarınız düğmeli ya da tokayla bağlamalı olsun bu kemeri kullanabilirsiniz.

• Favori kotlarınızı daha uzun süre kullanmanıza olanak vererek tasarruf yapmanızı sağlar.

• 3 adet renkli kumaş panellerle birlikte farklı boyutlarda 3 düğmeli bağlamalı kemer içerir.

• Ürün Avusturalya’ da dizayn edilmiştir.

 
 

1 Yorumlar

  • gülsen 24 Şubat 2014 7

    çok aradım

    ürünü çok aradım. maalesef doğumdan sonra denk geldim. reklam yetersiz.
     
 
 
 

Yorum yazın

Captcha
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 

Uygun ürünler

Foto yok

0,00 TL