En trend aile şöleni başlıyor! IBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 13-15 Aralık 2013

tan-t-m-g-rseli-2013

Doğa Koleji ana sponsorluğunda düzenlenen ve Acıbadem Sağlık Grubu, Can Bebe, E-Bebek, Forum İstanbul, Radyo Voyage gibi büyük markaların da sponsorlar arasında olduğu, Türkiye'nin en kapsamlı aile festivali İBS, 13 Aralık'ta kapılarını açıyor.

41581-1-9

41590-1-18

41593-2-2

Festival öncesi Kaşıbeyaz, Karamehmet ailelerinin torunları, Çağla Şikel ile oğlu Uzay gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri de Party Kids'te düzenlenen organizasyonda bir araya gelerek hem fuar hakkında detaylı bilgi alma hem de çocukları ile birlikte eğlenceli vakit geçirme fırsatı yakaladı.

Üç gün boyunca birbirinden değerli ürünlerin yüzde 50’lere varan indirimlerle satışa sunulacağı fuarda özel verilecek yüzlerce hediye anne babaların olduğu kadar çocukların da yüzünü güldürecek. Ayrıca çocuklara ve ailelerine unutulmaz üç gün yaşatmayı hedefleyen İBS, pek çok yarışma ve şova da ev sahipliği yapacak.

İBS, 13-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

2010 yılında kurulan ve ürün portföyünde, sahiplerinin kendi çocuklarına tercih etmeyecekleri hiçbir ürün bulundurmayan bebekesya.com satış ekibi de G5 numaralı standta sizlere ürünlerini tanıtacaklar.

pics_fair_istanbul_annevebebek_2013_impeks-2

Ürünlerinin arasında en çok dikkat çeken ürün, şüphesiz ki ilk aylardaki uykusuz gecelere ilaç gibi gelecek olan, Alman ürünü babybay anne yanı beşik olacak. Ayrıca annelerin korkulu rüyası “bebeğimin kafası düzleşti” sorununa sağlıklı çözüm yine Alman ürünü Theraline medikal bebek yastıkları tanıtılacak. Organik oyuncak sektörünün, “üretimin her aşamasında organik” kuralı uygulayan nadir firmalardan Danimarkalı Franck & Fischer’in rengarenk organik oyuncakları da bebekesya.com standına renk katacak.

babybay-poster-120-en1

 
 
 
 
 

Yorum yazın

Captcha
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 

Uygun ürünler

Babybay Anne Yanı Beşik

marifetli anne yanı beşik özellikle ilk aylarda uykusuzluğunuza ilaç gibi gelecek!

 925,00 TL

Foto yok

0,00 TL

Foto yok

0,00 TL

Foto yok

0,00 TL