Bebeğiniz kucağınızdayken hayatın içinde olmanın keyfi

Bebeğiniz kucağınızdayken hayatın içinde olmanın keyfini yaşamak için, Manduca Bebek Taşıma Kangurularını tercih edin!

Bebeğinizi kucağınızda sevgiyle taşırken hem bebeğinizin hem de sizin rahatınız bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

r-n-zellikleri-logolar

Manduca bebek taşıma kangurularını üretirken hem rahatınızı düşündük hem de bir bebek taşıma kangurusundan tüm beklentilerinizi karşılamayı hedefledik: Güvenlik, Çevre duyarlılığı, Ergonomi, Rahatlık

Kısacası öyle bir taşıyıcı ki hayatınıza yeni dahil olan bebeğinizi de hayatınızın içine sarıp sarmalayan ve tam anlamıyla bir taşıma rahatlığı sağlayan!

Müşterilerimiz en iyi tasarımcılarımız

Manduca bebek taşıma kanguruları 2007 yılından beri üretiliyor ve her yeni seri, bir öncekine güne müşterilerimizin istekleri doğrultusunda daha da gelişmiş olarak çıkıyor. 6 yıldır her defasından yeniden daha iyisini üretiyoruz. Şimdi biraz arkamıza yaslanıp en iyi haline kavuşmuş olan ürünümüzü izleyebiliriz gönül rahatlığı ile.  Ama bizce iyileştirme sürecinin sonu yok, her gün bir önceki günden daha iyi olabiliriz Sizler için daha da iyisini yapmaktan keyif duyarız. Tüm geri bildirimlerinize açığız. İyi veya kötü her bildirim size daha da iyi ürünler sunmamız için bizi teşvik edecek.

Siparişinizi vermek ve bebeğinizi hayatınızın her alanına rahatlıkla dahil etmek için fotoğrafın üzerine tıklamanız yeterli.

575891_10150777209384153_373456480_n

 
 
 
 
 

Yorum yazın

Captcha
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 

Uygun ürünler

Foto yok

0,00 TL