Bebe au lait emzirme önlükleri

İster evinizde, misafirlerinizle olun, ister dışarıda, toplum içerisinde, yanınızda BEBE AU LAIT emzirme önlüğünüzle artık bebeğinizi her yerde gönül rahatlığıyla emzirebileceksiniz. Sağduyulu hemşireler, anneler, ünlüler ve medikal uzmanlar tarafından ödüle layık görülen, Rigiflex patentli bu kullanışlı emzirme önlüğü, her annenin sahip olması gereken harika bir yardımcıdır. BEBE AU LAIT , bebeğinizi nerede olursanız olun, mahremiyetinizi koruyarak, huzurla emzirebilmenize olanak veren, pratik ve fonksiyonel bir örtüdür.

Kolayca ayarlayabileceğiniz, D şeklindeki, tokalı askısı sayesinde kullanımı gayet rahat olan bu önlük, göğüsleri saklaması ve hızlı temizlenmesi bakımından da çok pratik bir üründür. Bu önlük, vücudu kaplayacak şekilde, geniş ölçüdedir. Bir diğer güzel yanı ise, geniş yakası sayesinde, emzirirken bebeğinizle göz teması kurabilmeniz ve bebeğinizin rahat nefes almasını imkan sağlamasıdır. Üzerinde bulunan cepleri, emziği veya göğüs pedlerini koymanız için dizayn edilmiştir ve anneye fazlasıyla konfor sağlar.

BEBE AU LAIT, çok yönlü bir emzirme önlüğüdür; ihtiyaç duyulduğunda, bir battaniye veya bebeğinizin hassas tenini, zararlı UV ışınlarından korumak amacıyla, güneşlik olarak da kullanılabilir.

Avrupa standartlarına uygundur ve çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliktedir.

 

Bebe Au LAit çift taraflı bebek önlüğü:

Göğüs üzerinde, mıknatısla tutturulan BEBE AU LAIT bebek önlükleri, çift taraflı kullanım olanağı sayesinde çok pratiktir. Çeşitli, sevimli desenlerden oluşan bir yüzü % 100 pamuk, diğer yüzü ise tek renk ve % 100 havlu kumaştan yapılmıştır. Cırt cırt ya da başka zorlayıcı herhangi bir bağlama şekli olmadığı için, bebeğinizin narin cildi zarar görmez ve kıyafetleri koruma altındadır. Göğüs üzerinde, mıknatısla tutturulan iki bölümden oluşur. Tersi de, düzü de kullanılabildiği için ve çift yönlü mıknatısı sayesinde, kullanılabilir dört yüzü vardır. Bu da annelere, önlüğü yıkamaya fırsat bulamadıkları durumlarda, diğer yüzünü kullanma avantajını sağlar. Üstelik çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.

 

Bebe Au Lait hediye seti:

Emziren anneler için tasarlanmış bu muhteşem hediye seti; 1 adet emzirme önlüğü ve 3 adet gaz çıkartma örtüsü içerir. BEBE AU LAIT emzirme örtüsü yardımıyla, bebeğinizi nerde olursanız olun, gönül rahatlığıyla emzirebilir, hemen ardından yumuşak dokulu örtünüzü omuzunuza koyarak gazını çıkartabilirsiniz. Daha sonra bebeğinizin narin cildi için yıkama bezi olarak da kullanabileceğiniz bu örtüler, tıpkı emzirme örtüsü gibi %100 pamuktandır ve makinede rahatlıkla yıkanabilir.

 

 
 

1 Yorumlar

  • Feriha Yalın 16 Aralık 2013 6

    pahalı

    Çok şık görünüyor. İngiliz ürünüymüş, fiyatı biraz pahalı.
     
 
 
 

Yorum yazın

Captcha
 

* ile işaretli alanlara giriş zorunludur.

 

Uygun ürünler

Foto yok

0,00 TL

Foto yok

0,00 TL

Skibz Bandana Tipi Önlük

Eğer bebeğinizin salyası akıyorsa skibz boyun bandanası sadece şık görünmekle kalmaz, işe de yarar! %100 emici pamuktan çift kat yapılan bu bandanalar salya önlüğü vazifesi görmektedir. Bunun dışında çok fonksiyoneldir; bir yandan bebeğinizin boğazını sıcak tutarken diğer yandan çok şık bir aksesuar özelliğindedir. Kullanımı çok pratiktir; ayarlanabilen çıtçıtla boynun arkasından kolayca tutturulur. Çıkartması da pratiktir. ‐ 2’si 1arada: Şık...

 35,00 TL

Minui HandySitt Portatif Mama Sandalyesi

minui ahşap portatif mama sandalyesi, handysitt, stokke handysitt, minui handysitt

 175,00 TL