Yeni doğan bebek bakım eğitimi

Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki biraz endişelendiğiniz şeyler olabilir. Gebelik, doğum ve en sonunda ulaştığınız bebek. Bunlar, bir anne ve baba adayının hayatında dönüm noktalarıdır. Biz, bu dönüm noktanızın en iyi şekilde olması için sizlere destek vermeye çalışıyoruz.

 

Bebek taşıma şalı, bebeğin annesinin veya babasının vücuduna yakın bir şekilde taşınmasını sağlayan basit bir bez parçasıdır. Taşıma şalını dı­şarı çıktığınızda veya evin içinde dolaşırken kullanabilirsiniz.

 

Bebekler, 6 ayından sonra katı gıdaya geçer. Anne babalar da katı gıdada ne yedirelim telaşına. Sağlıklı ve lezzetli önerilerimizle yardımcı olabileceğimiz serinin ilk gıdası: Havuç Püresi

 

Bebe au lait emzirme önlükleri

Anneler, BEBE AU LAIT sayesinde artık daha özgür!
İster evinizde, misafirlerinizle olun, ister dışarıda, toplum içerisinde, yanınızda BEBE AU LAIT emzirme önlüğünüzle artık bebeğinizi her yerde gönül rahatlığıyla emzirebileceksiniz.

 

Doğa Koleji ana sponsorluğunda düzenlenen ve Acıbadem Sağlık Grubu, Can Bebe, E-Bebek, Forum İstanbul, Radyo Voyage gibi büyük markaların da sponsorlar arasında olduğu, Türkiye'nin en kapsamlı aile festivali İBS, 13 Aralık'ta kapılarını açıyor.

 

Joolz Day bebek arabası

JOOLZ DAY ile gezintilerinizde, bebeğiniz rahat ve huzurlu, siz keyifli olun. Kullanımı çok pratik, çok amaçlı ve son derece konforlu olan bu araba, miniğinizle açık havada geçirdiğiniz zamanları eşsiz kılar. Size farklı kullanım seçenekleri sunarak, bebeğinizin durumuna en uygun pozisyonu ayarlamanıza olanak verir. Öyle ki; JOOLZ DAY, bir portatif yatak, alışveriş sepeti ve yağmurdan koruma kılıfı ile birlikte gelir ve telaş etmenize gerek kalmadan, hemen seyehate hazır duruma gelir.

 

Çocuklarda karanlık korkusu

Karanlık korkusu, çocukluk döneminde görülen korkuların en yaygınlarından biridir. Sadece anneye babaya zor geceler yaşatmakla kalmaz, çocuğu da ne yapacağını bilemediği bir duruma sokar.

Her insan yaşamı boyunca korku hissini zaman zaman yaşar. Çocuklar için de korku gelişimlerinin bir parçasıdır. Birçok korku çeşidi geçicidir, gelişimle ilgilidir. Çocukların kendilerini tehdit eden uyaranlara gösterdikleri normal tepkilerdir. Bu gelişimsel korkular, günlük yaşamın sürdürülmesini etkilemezler. Bebeklikten itibaren her yaş grubunda farklı korkular normaldir. Bu “normal” sayılan korkular, çocuğun günlük yaşantısını devam ettirmesine engel olmadığı sürece doğal karşılanmalıdır.

 

Bizler çocukken, karnımız ağrıdığında karnımızın üzerine ya da üşüttüğümüzde göğsümüze sobada ısıtılmış sıcak tülbentler koyardı annelerimiz. Sonra bizler anne olunca biraz daha pratik bir şeyler olsun istedik. Çünkü her defasında tülbenti ısıtmak gerekiyordu.

 

Bebeklerinizi ve küçük çocuklarınızı güvenle herhangi bir Sling (Bebek Taşıma Şalı) ile taşıyabilirsiniz. Önemli olan doğru slingi seçmek ve uyarıları dikkate alarak kullanmak.

 

Salya önlüklerinin en şıkı: Skibz

Bebeğiniz için hem şık bir aksesuar, hem fonksiyonel bir salya önlüğü.

Çift katlı ve % 100 pamuktan yapılmış olan SKIBZ boyun bandanası, kumaşın emici özelliği sayesinde, salya önlüğü vazifesi görmektedir. Bunun dışında da çok fonksiyoneldir; bir yandan bebeğinizin boynunu sıcak tutarken, diğer yandan, kıyafetlerini tamamlayan, şık bir aksesuar özelliğindedir.

 

Snoozebaby etiket dizaynlı ürünler

SNOOZEBABY ile bebeğinizin dünyası artık hem daha huzurlu, hem de eğlenceli ve rengarenk!
SNOOZEBABY, her bir dizaynı bebek dostu etiketlerle birleştirilmiş bir Hollanda markasıdır. Bebeğinize özel, son derece yumuşak % 100 pamuk ve kadife dokulu kumaştan üretilmiş olan bu etiketli ürünler, modaya uygun, zarif ve güzel görünüşlü olmanın yanı sıra, bebeğinizin motor becerilerini ve dokunma duyusunu geliştirir. SNOOZEBABY ile bebeğiniz her daim rahatı ve huzuru hissedecektir. Öyle ki, etiketlerin fonksiyonelliği üzerine yapılan araştırmalarda ebeveynlerin % 64’ünün sarılmak için olan oyuncakları, huzur verici ve sakinleştirici olarak gördüğünü göstermektedir.

 

Bebeğin ilk 48 saati

Bebeğiniz tüm yaşamı boyunca en önemli mücadelesini başarıyla sonuçlandırdı, işte yanınızda gözleri kapalı arada bir açıp korkuyla ve endişeyle bakıyor dünyaya. Siz ise şefkatli kollarınızla ona güven vermeye çalışıyorsunuz. Algıları son derece açıktır hassaslığına rağmen. Tüm organları çalışır haldedir. Yeni doğmuş bir bebek inanılmazdır… Görebilir, duyabilir, koku alabilir, tatları algılayabilir ve hissedebilir. Neler olduğu konusunda bir fikri yokmuş gibi görünse de etrafında olan olaylara karşı son derece hassastır.

 
Etiketler: bebek , yeni doğan Devamı
1 2 3 >
Sayfa 2 -den: 3